Завршна приредба кикиндских предшколаца
Кикиндски предшколци учествовали су на завршној приредби Предшколске установе „Драгољуб Удицки“ која је одржана на Градском стадиону ОФК “Кикинде’. На приредби која је названа “Кад си срећан, плеши“ учествовало је 430 малишана из 18 вртића, а догађају су присуствовали Младен Богдан, градоначелник Кикинде, Дијана Јакшић Киурски, помоћница градоначелника и чланови Градског већа Мелита Гомбар, Александар…

