Делегација Норвешко – српског друштва у посети Кикинди
Делегација Норвешко-српског друштва, коју чини и тридесетак пријатеља из Норвешке, боравила је у нашем граду у оквиру посете Србији и учешћа у традиционалном Маршу пријатељства у Горњем Милановцу. Госте је у свечаној сали Градске куће примио градоначелник, Младен Богдан са помоћницом Дијаном Јакшић Киурски. На крају пријема, домаћини и гости разменили су симболичне поклоне и…

