Зрењанински базен отвара сезону бесплатним улазом за све посетиоце
Летња купалишна сезона на Градском базену у Зрењанину почиње 14. јуна, а традиционално, првог дана улаз ће бити бесплатан за све посетиоце. Овогодишња сезона има посебан значај јер је последња пре најављене свеобухватне реконструкције базенског комплекса. Из Јавне установе „Спортски објекти“ истичу да су припреме у завршној фази и да ће посетиоцима бити на располагању…

