Субвенције за куповину бицикала добило 174 Кикинђана
У Градској кући у Кикинди уручене су уговори грађанима који су остварили право на субвенцију за куповину бицикла. Од 187 пријављених, подршку је добило 174 суграђана, а појединачни износ субвенције износи 10.000 динара. Градоначелник Младен Богдан поручио је да велико интересовање потврђује значај ове мере, која истовремено подстиче здраве животне навике и доприноси очувању животне…

