Кампања „На матуру без аутомобила“ стиже у Зрењанин
Градоначелник Симо Салапура разговарао је са Миланом Срдићем, представником Агенције за безбедност саобраћаја (АБС), о једној од кључних тема – безбедности младих у саобраћају, са посебним освртом на матуранте. Како је истакнуто, Агенција већ годинама спроводи кампању „На матуру без аутомобила“, а на састанку је било речи о њеној реализацији и даљем унапређењу у Зрењанину….

