Фудбалери из Апатина улепшали дан корисницима дома за старе
една посебна „победа“ одиграла се ван терена – у Дому за старе и пензионере у Апатину, где су фудбалери ОФК Младост посетили своје најверније навијаче. Уз цвеће и топле речи, играчи су се дружили са корисницима дома који их редовно подржавају. Дочекани као прави шампиони, уз песму и аплаузе, провели су време у разговору, игри…

