Oбележeно 130 година од оснивања Опште болнице „Ђорђе Јоановић“
Свечана академија поводом обележавања 130 година од оснивања Опште болнице „Ђорђе Јоановић“ одржана је данас у Великој Сали Народног позоришта „Тоша Јовановић“, уз пригодан програм. Госте су поздравили в.д. директора болнице Вања Кункин и градоначелник Симо Салапура. Кункин је указао да обележавање овако значајаног јубилеја заслужује не само болница, већ и њени запослени, сарадници, пријатељи…

