Смањује се незапосленост у Средњем Банату
На евиденцији Национална служба за запошљавање крајем прошле године у Средњобанатском округу било је 8.686 незапослених. Од тога у Зрењанин 4.542, у Житишту 1.265, Новој Црњи 824, Новом Бечеју 1.125 и Сечњу 930 лица. Како наводи зрењанинска филијала НСЗ, током 2025. године број незапослених у округу смањен је за 285 особа у односу на почетак…

