Обележен “Дан сећања и туге“
У организацији Града Кикинде и Градске организације СУБНОР-а, обележен је “Дан сећања и туге“, поводом годишњице напада нацистичке Немачке на Совјетски Савез 1941. године. Комеморативни скуп одржан је код спомен-костурнице палим борцима на Старом мокринском гробљу. Догађају су присуствовали члан Градског већа, Александар Аћимов и Немања Радин, шеф кабинета. “У почетним фазама напада било је…

